Vánoční nadílka podruhé

15. ledna 2015 v 21:32 |  Pomáháme nemocným dětem...
Dobrý den,

tady Naty Šnaiberková.
Chtěla bych Vám všem ještě jednou moc poděkovat za koupi notebooku :). Právě teď u něj sedím a nemohu si ho vynachválit! :)
Jako poděkování jsem se rozhodla že Vám pošlu první výtvor dělaný na notebooku. Doufám, že se Vám bude líbit :).

Naty
Jsem moc ráda, že jsme Natálce společně udělali radost a posloužili jí ve věci, v které měla problém.
A jsem Vám dlužna zprostředkování ještě další akce, které se opět zhostila Kiki a její Dan. Víte, že před Štědrým dnem se byli ptát v Motole dětí na jejich přání. Připomenu, že tehdy jich tam přes svátky moc nezůstalo, a tak jsme rozdali dárků jenom pár. A vzpomínáte si na Leničku? Pomoc pro ni byla snad úplně první naší "misí", posílali jste ručníky a ložní prádlo... Tak ona pořád leží v Motole. Ona tam takřka žije. A přes to, že i ji bylo možné na Štědrý den propustit, po svátcích musela zase nastoupit. A tak jsme v jejím případě udělali výjimku a rozhodli se ji obdarovat, ačkoliv byla na Štědrý večer se svou rodinou.
Zjistili jsme, co by si přála. Napsala, že její přání je ale moc drahé... Přála si "kuchyňskou laboratoř". A tu jsme jí zakoupili a nechali u sester.
Dál si jistě vzpomenete, že oddělení dětské onkologie si přálo nutri drinky pro děti. A děti si nepřály nic s tím, že svá přání přenechají klukovi, co už nikdy nebude chodit. Jeho maminka si pro něj přála lehátko na koupání. Jiné, než jsme kupovali malé Adélce.
A jelikož já už měla těsně před porodem, postarala se o nákup a dodání posledních zmíněných věcí Kiki s Danem.
Výživné a vysokokalorické Nutri drinky museli objednat v lékárně a potom je osobně na oddělení onkologie předali. Prý to velmi dětem pomůže a prospěje.
Zároveň byli navštívit Leničku na její samotce, protože ona musí být, vzhledem ke své nemoci, ve sterilním prostředí - tedy sama v pokoji, a ona jim předvedla svou laboratoř a taky zapózovala na foťák.
Všem Vám moc děkuje, měla nefalšovanou radost.
Lehátko ovšem ještě nedorazilo, a tak ho tam odvezou snad brzy, tomu ochrnutému chlapci na onkologii.
To je prozatím všechno, Vám patří velké poděkování za všechny děti, kterým bylo možné nějak pomoct, anebo udělat radost.
+++
Dalo by se říct, že Vánoce jsou pořád, když děláme dětem radost... Aneb jak elegantně vybruslit z průseru, kdy vánoční přání pro Vás publikuju až v lednu... :) Mohl za to můj porodní výpadek! Přesto pardón :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marie | 16. ledna 2015 v 8:53 | Reagovat

Jste zlatý.

2 zuzana | 17. ledna 2015 v 6:54 | Reagovat

Tyyyyyy jo!
Prani fakt pekne, Naty! Moc dekuji a at to jde cim dal lepe a hodne te to bavi. :-)

Jani, Kiki a Dane, bezva prace! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.