U rentgenu to bylo jinak!

22. listopadu 2014 v 14:46 |  ZPOVĚDNICE - aktuální zpovědi
Aneb Krávy z letiště,
článek na přání mé sestry Kiki...Ten den jsem byla v krámu sama. Kiki odlétala v doprovodu tatínka do Itálie, aby tam objednala to nové zboží.
Zatím pokaždé ji do Milána vozil autem, tentokrát si ale vyprosila letecky, aby nemusela tolik hodin
mačkat těhotné bříško.

Do obchodu mě před odletem přišli navštívit. A pak najednou už bylo plno spěchu, tak utíkali k letadlu.
A když v něm už seděli, psala mi Kiki, že se nehorázně ztrapnila, že zdržovala a určitě si celá přítomná bezpečnostní kontrola musí myslet, že je "ultra píča" :)

Neměla čas mi to už vyprávět, takže jsem se z heslovitých zpráv stačila dovědět jen to, že ztratila občanku, palubní vstupenku, přišla o kosmetiku a ještě se jí přede všemi vysypal kurf.

Taky psala, že čekala, že táta každou chvíli zavelí, že toho má s ní dost, že letadlo zrovna odlétá bez nich, a odeberou se do garáže pro auto...

Psala jsem jí, ať už se uklidní, nemyslí na to a je ráda, že letadlo stihli.
A ať tam kouká vybrat něco moc hezkýho...
Ať myslí i na velryby (velikosti 50) a Korejky (všechno malé mockrát) a české zbohatlice (lacinější kousky) a Rusky (drahé zdobené kabátce).Netrvalo dlouho a doneslo se mi do našeho letištního krámku, že moje sestra je ultra píča :)Volal kamarád od bezpečnostní kontroly, že jí tam schovali kosmetiku, na její přání. A kdo si pro to přijde.
Šla jsem já. Protože kohokoliv od securiťáků, včetně Mirka, by vyzvednutí šampónu a sprcháče mohlo stát místo. Mohlo by to totiž vypadat, že si bere zabavené věci...

Neodpustila jsem si ovšem poznámku, že taková kosmetika snad za záchranu ani nestojí...
Kamarád ale pravil, ať se Kiki nedivím, že je přece těhotná a hormony pracujou, tudíž jí bylo těch věcí jednoduše líto.
Dobrá tedy. Ty drahocenné tekutiny jsem jí zachránila.


Jenže slečny securiťačky, co byly přítomny Kiki kontrole, se daly slyšet, že se chovala jako lejdy, že je tam měla za panoše, co jsou povinni hledat a najít její letenku, a taky, že prý řvala na tátu, že jí SNAD PŮJDE ZAŘÍDIT NOVOU!!!

Nepřekvapilo mě to, protože znám Kiki, když ztratí nervy. S mámou jsme se tomu do telefonu smály, jak se zase předvedla a jak rychle se to ke mně do krámu, skrze známé, dostalo.Večer mi Kiki psala z Itálie, tak jsem si ji začala dobírat.

Ses tam zase projevila, co? Ječelas na tátu...

- Co že?!

A dělala sis z mých bejvalých kolegů poskoky, jo? Úplně tě vidim, jak se tam úkoluješ. Jako mě v obchodě!

- Kurva co mi to píšeš?!

To, co povídaly holky od rentgenu!

- Tak to si děláš prdel! Já tam byla úplně krotká, všem jsem se omlouvala, a těm dvěma pánům, co mi pomáhali hledat,
jsem strašně děkovala. Kosmetiku jsem vyndala předem, že jsem ji zapomněla a omlouvala jsem se... A tátovi jsem před nima jenom řekla, že palubka nebude takovej problém, že tu mi vytisknou znova, zato ta občanka... To táta mě tam popoháněl, dyť jsem ti to psala! Že jsem se bála, že ztratí nervy a půjdem k autu...

Aha, tak se to vypráví jinak...

- Ale to mě kurva sere! Jako ztrapnila jsem se tam, zdržovala jsem, ale omlouvala jsem se a všem děkovala! Kdo to vypráví?

Holky, co tě kontrolovaly.

- Tak lžou a já ty kundy prolhaný nesnášim! Napiš to na blog! Že to bylo jinak! Já si ty nicky závistivý vybavuju...


Zkrátka a dobře, Kiki prosila, abych všechno uvedla na pravou míru... Byla tam krotká a moc milá, jako je vždy :)
Kurva, ale za tenhle článek mě asi nepochválí. Vyznívá jinak, než jsem zamýšlela, přestože já té její verzi fakt věřím. Už proto, že jí to potvrdil táta.
A tak doufám, že se nenasere i na mě a dá mi ten dárek, co jsem si z Itálie objednala. Totiž takovou vánoční dekoraci, co v Hornbachu prodávaj za dva tisíce a tam za necelé pětikilo... Už mi poslala fotku. Je to zimní vesnička s vláčkem, co tam jezdí a celý to hraje a svítí. No, to by se mohlo i chlapečkovi líbit, ne?

A tak se rozhoduju nic neriskovat a dát Kiki prostor, vyjádřit se k napsanému, ještě než to publikuju...


Kiki, mně ten článek nevyšel úplně tak, jak jsem chtěla...

- Jsi na straně drben?

To úplně ne, ale ani na tvý asi ne...

- Prostě. Jediný důležitý poselství článku je, říct těm lidem, že letiště je drbárna největší, kde všichni se staraj o ostatní...
Článek se má jmenovat Vzkaz pro píči z letiště!

Ale to budu vypadat, jako idiot...

- Ne, budeš konečně jednou upřímná!

Ok...

- Dyť i tvůj blog čtou holky z letiště, co tě nesnášej a jde jim jenom o drb!
Nebo by se to mohlo jmenovat: Vzkaz od Kiki. Ať ví, proč to píšeš. Chci se jenom ospravedlnit!
Samozřejmě, že jsem kráva, že mi vypadla z ruky letenka i občanka, to vim i bez nich. A že jsem si vzala tekutiny. Byly to hovna, ale táta hned, že tři kila v prdeli, tak jsem kvůli němu řekla, že Mirek mi to vyzvedne. Vono jim prostě nemůže dojít, že lidem to nedojde, když jsou třeba zvyklý lítat s kufrem a pak ho jednou nemaj, takže si to vezmou k sobě... Prostě mi to kurva vůbec nedošlo!
A samozřejmě, že jsem zmatkovala, když bylo pět minut do odletu a já byla bez občanky, kterou když mi ten pán podal, tak jsem byla štěstím bez sebe, popadnu kufr, volám na ně, že strašně děkuju a kufr se celej vysype... I kalhotky, všechno...
A ještě uklízečce, jsem řvala, ať poděkujou, která to prej našla. Ale to ty kundy asi neslyšely. A jak bych mohla na tátu řvát, když jsem měla poprvé fakt nahnáno, že jsem to posrala a pojedu do Itálie v sedmym měsíci autem!
Takže jim vzkazuju, že příště jim tam hodlám zapomenout dítě, aby si mohly podrbat, jaká jsem kráva matka, a vůbec,
končim pičo. Nesnášim krávy z letiště! :)
Tolik od Kiki. Co k tomu dodat...
Dověděla jsem se, že zmíněný holky si myslely, že se jedná o přítelkyni mýho Mirka, protože Kiki myslela, že tam její kosmetiku nejsnáz vyzvedne, co by jejich kolega, on.
Možná ho chtěj, a tak ji pro jistotu zdrbly...
Teda, ale ty mě serou... Určitě jsou mladší a netěhotný... KURVA, nesnášim krávy z letiště!
+++


V závěru si říkám, že by to chtělo nějakou fotku, kde Kiki vypadá sympaticky a ne taky jako kráva...

Hledám v mobilu...Leze po střechách někdo jinej, než kráva? Tak tuhle ne...
Tahle jí taky asi nepomůže :)


Ovšem tady je typická...


Až jsem narazila na tuhle. Je to unikát a rovnou mě za ni odstřelí, no ale může bejt někdo s pivkem v pelechu nesympatickej? :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka | E-mail | 22. listopadu 2014 v 15:52 | Reagovat

Taková pěkná děvčata, budoucí maminky, ale ten slovník!!!!

2 Kiki | 22. listopadu 2014 v 17:11 | Reagovat

A jak se mam vyjadřovat o holkách, co mě  vůbec neznaj,když maj pocit,že mě mužou zdrbnout ještě v domnění mi uškodit,když si myslely že Mirek je můj přítel?   To kdyby byl Mirek byl můj přítel, tak měl jako přijít za mnou domu a říct mi : Teda,Kiki. Chovala ses jako lady a chudáci holky Ti dělaly poskoky? Přičemž ani nevím který holky tam byly,protože oni mne v žaludku neleží a žádná mi nepomohla . Jestli maji pocit, že jejich pomoc spočívala v tom, že mě ochmatala jedna, o což jsem poprosila, abych nemusela procházet rámem rtg,když jsem těhule? Tak to byla jedna holka, tý jsem slušně poděkovala a v tom celá
pomoc spočívala.   A ten celej uznávám,že velkej trapas, uplně změnily? To jsou jednoduše krávy.

3 Kiki | 22. listopadu 2014 v 17:59 | Reagovat

PS: Jani, díky za článek;)

PS2: fotky nebyly nutny:D ale chápu,že článek na přání má svoji daň:)))

4 Adlik | 22. listopadu 2014 v 18:00 | Reagovat

Kiki, vůbec to neřeš... Nech to těm, který nemají čím jiným žít... Proti drbům a zlomyslnejm kecům stejně žádná obrana není... Leda nadhled a prostě se nad tyhle jejich projevy úplně povznést... Je to nepříjemný, o tom žádná, ale nemá sebemenší smysl se tim zabývat. Může Ti bejt hlavně u prdele, co si o Tobě tyhle lidi myslí...no ne? Chill out ;-)

5 Kiki | 23. listopadu 2014 v 12:19 | Reagovat

A to uz je v clanku pouzito sprostych slov... Tak to jsou jen me citace a muj postoj k tem devcatum,co me neznaj a maj pocit ze muzou o me vypravet lzi memu "skoro" clenu rodiny. Proste kde to jsme?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.