Radost z lehátka

25. října 2014 v 11:34 |  Pomáháme nemocným dětem...

Napsala mi paní Petříková, maminka nemocné Adélky. Povedla se jí parádní reportáž o lehátku, které jsme jim zakoupili a firma jim ho doslala na Zlínsko, kde bydlí.
Její podrobná dokumentace i s popisky mě mile potěšila a překvapila, takhle by to mělo být vždycky, když nemůžeme jet předávat osobně. Tak tady je přepis pro Vás...


Dobrý den, mám skvělou zprávu :) Lehátko dnes dorazilo, jsem z něho nadšená, je lehké, praktické, lehce nastavitelné pro růst s dítětem, no prostě skvělé! Posílám zatím pár rychle pořízených fotek, dodám ještě z prvního koupání :)
Krabice obrovská...
Bráška pomáhá rozbalovat
a hned ho musel vyzkoušet.. asi 15 minut jsem ho přemlouvala, ať tam pustí Adélku. Bylo nastavené zrovna na jeho výšku :)
... a konečně mohla poprvé zkusit i Adélka pro ni bylo nastavené nízko, ale pak jsem zjistila, že není potřeba žádného nářadí a mohu lehce přenastavit... Adélka se špatně přizpůsobuje novým věcem, bála jsem se, že začne plakat, když ji tam poprvé položím, ale byla velice spokojená, takže už se těšíme, až vyzkoušíme ve vaně, to bude paráda!
A tady je v plné kráse
dodám ještě fotečky z koupání a nějaký textík s poděkováním... jak bude chvilička, ozvu se, teď mám jen chviličku, ale musela jsem Vám to hned poslat....Dobrý večer, posílám slíbenou fotečku. Adélka je opravdu v lehátku moc spokojená a velká spokojenost je i na mé straně, jelikož se mi konečně uvolnily ruce a mohu v klidu koupat i obě děti současně Druhá fotka je bohužel rozmazaná, ale tu posílám spíše jen tak pro Vás
Byla bych ráda, kdyby jste ve svých článcích vyřídila naše velké poděkování... Děkujeme všem dobrosrdečným lidem, kteří se podílí na zasílání finančních příspěvků a pomáhají tak nemocným dětem a jejich rodinám. Naší Adélce jste díky příspěvkům pořídili zdravotní lehátko do vany a udělali jste nám moc velkou radost. Těší nás především bezpečné a velmi usnadněné koupání a hlavně to, že si Adélka koupání opravdu užívá. Ještě jednou děkujeme!Tímto považuji vyřízení díků a zprostředkovanou radost paní Petříkové i Adélky za splněné, myslím, že reportáž je skutečně vyčerpávající :)
Mám velkou radost z další splněné mise, děkuju Vám všem, co jste pomohli, protože je to Vaše zásluha, jste jednoduše nejlepší :)

Další na programu je notebook pro Natálku, který jsme nakonec odsouhlasili - aspoň pokud jde o ty z Vás, co jste se vyjádřili, no a ještě vyvstal další případ, a to o chlapečkovi Hynkovi, který se, co by zdravý hoch, v létě nešťastnou náhodou topil a už má tři měsíce život na ruby on, i jeho rodina. Půjde pravděpodobně o nějaké rehabilitační pomůcky.
Maminka Hynečka spolu s ním teď leží v Motole, tip na ně jste mi dali Vy, tak snad se podaří pomoci i tady, jak bude v našich silách.
Prozatím děkuju za pozornost a přeju Vám všem krásný víkend ve zdraví :)
+++
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiki | 25. října 2014 v 15:03 | Reagovat

Mam obrovskou radost, Adelka je nadherna holcicka a maminka Adelky je skvela, ze to takhle zdokumentovala. Jsem moc rada,ze jsme pomohli.

2 renuška | Web | 26. října 2014 v 12:51 | Reagovat

Waw, to je nádhera. Adelka je jako princeznička, andílek a je moc dobře, že pro takovouhle něžnou bytost se našla pomoc.
Díky za úžasnou reportáž, která i přes svůj smutný důvod má radostné poselství :-*

3 Blanka | 26. října 2014 v 16:51 | Reagovat

Děkujeme...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.